Kuru İncir ve Zeytinyağ Akciğer’e şifadır

Kuru İncir ve Zeytinyağı ile Akciğer hastalıklarına şifadır
Astım, alerjik astım ve öksürük şikayetleri için doğal tedavi yöntemlerinin en etkilisidir. İnciri saf zeytinyağında bekletip yerseniz, Öksürük ve astımın hastalıkları etkisiz bırakırsınız. Zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz yaşamımızda  faydalıdır.  Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki Astım Hastaları İçin Zeytinyağı ve İncir Mucizesidir.
****



****
Zeytinyağı İncir Nasıl Yapılır?
Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içerisine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin. 6 ay aralık vermeden sağlıklı sonuçlar vermesinisağlayabilirsiniz. Süre uzun olduğu için bu kür size zor gözükebilir.Fakat hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulanabilirsiniz.

It is healing for pulmonary diseases with dried figs and olive oil.

It is the most effective of natural treatment methods for asthma, allergic asthma and cough complaints. If you leave the fig in pure olive oil and eat it, you will neutralize the diseases of cough and asthma. Dried figs in olive oil are incredibly useful in our life. The fig that you soak in natural and pure olive oil for 1 day is so useful that it is the Miracle of Olive Oil and Figs for Asthma Patients.





How to Make Olive Oil Figs?
First of all, we put 2 figs in pure olive oil 1 day before and leave it for 1 day. Remove the figs after 1 day and consume them immediately. Then put your new figs in place of your food and leave them for 1 day again. You can ensure healthy results without a 6-month interval. As the time is long, this cycle may seem difficult for you, but it is easy to prepare, so you can easily apply it.

Bir yanıt yazın