Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri ile Kanser Hücrelerini Öldürün.

( Kill the Cancer Cells, Beet, Celery and carrot juice potion. )
Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu ile Kanser Hücrelerini Öldürün Sağlığınıza kavuşun.  Avusturyalı Rudolf Brojs, kansere doğal çare bulmak için hayatını adamış. Brojs’a göre kanser sadece proteinler sayesinde hayatta kalabilir.Bu sayede Avusturya da 45.000 kişi kanser ve diğer farklı hastalıklardan kurtulmuş şifa bulmuştur. Bu nedenle en az 42 gün sadece çay ve bu Kırmızı pancar ana maddesi olan karışım su’dan içmek gerekir. 42 gün boyunca bu sayede protein alamayan kanser hücreleri açlıktan ölür. Vücüt sağlığına ve afiyetine kavuşur. Bu süper şifalı karışım için gerekli malzemeler şunlardır.

– 2,75 kg. Kırmızı Pancar
– 1.00 kg. Havuç
– 1.00 kg. Kereviz
–  150 gr.  Patates
–  100 gr.  Turp
Blendırda hepsini karıştırın ve oluşturduğunuz meyve suyundan fazla abartmadan, vucud’un ihtiyacı kadar içiniz.

********

Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir.
Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler.
Kırmızı Pancar Suyu karaciğer ve safra kesesini uyarır kabızlığı giderir.
Kırmızı Pancar Havuç ile beraber Gut, Böbrek, Safra Kesesi için mükemmeldir.

Sağlığa en faydalı besinlerden biri olan ve A, B, C, P vitaminleri bulunduran kırmızı pancarın, mineraller bakımından da çok zengin faydalı olduğunu gerçektir. Kırmızı Pancar, Fosfor,  potasyum, çinko, demir, magnezyum, ve kalsiyum deposudur. Pancarın yaprakları da çok faydalı aynı şekilde vitamin ve mineral açısından zengindir.Kırmızı pancar yer altındaki yetişen turp benzeri gövdesi ile bilinen, yumrulu yapısının içerisinde sağlığa faydalar yönünden çok mucizeyi bir arada barındıran şifalı sebze dir. Kırmızı pancarın metabolizmayı hızlandırıcı, kanser, kalp hastalıkları, tok tutucu gibi hastalıklara karşı koruyucu özellikleri vardır. Kırmızı Pancar antioksidanlar, vitaminler ve mineralleri barındırır.  Sağlığınız için kırmızı pancar suyu temin edin ve bolca içirek sağlıklı kalın.

******

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

Bir yanıt yazın