E Vitamini Kapsülü Siğillere Karşı Faydalıdır.

Bazı siğillere E Vitamini kapsülü kullanmak faydalıdır. E vitamini kapsülünü kırarak ve içinden çıkan sıvıyı siğil üzerine sürüp pamuklu bir bandajla sarın. Gece hava alması için bandajı çıkarın ve sabah tekrar E vitamini sürüp bandajla sarın.

##*##*

Bunu 3 gün boyunca tekrarlayarak sonuçlarını takip edin.Eğer E vitaminine bağlı siğil ise kaybolduğunu gözlemleyeceksiniz.

Deri hastalığı olarak bilinen siğil viral bir enfeksiyon olarak deri üzerinde oluşan iyi huylu tümörler olarak bilinir. Vücudun belirli bölgelerinde ziyade her yerinde çıkması mümkündür. Siğil derinin üst tabakasındaki hücreleri etkileyerek hücrelerin çoğalmasına sebep olur. Aşırı şekilde keratin üretimine sebebiyet vererek deride görsel farkedilen siğilleri oluşturur. İlk zamanlar küçük nokta şeklinde görülür. Her hangi bir tedavi uygulanmadığı sürece nohut tanesi büyüklüğüne ulaşır ve çoğu zaman acı verirler. Siğil virüsle bulaşan enfeksiyonlar neticesinde vucudumuzda oluşur. Her yaştan insanda her zaman ve mevsimde görülebilir. En çok el, tırnak çevresinde, parmak, diz, ayak tabanında ve boyun bölgesinde ortaya çıkar. İnsanların genital bölgede ve göz kapakları üzerinde oluşabilir. İnsan temasıyla özellikle el sıkışmayla bile bulaşabilir.

********

Kişisel eşyaların ortak kullanımıyla çorap, elbise, tıraş bıçağı, terlik, havlu v.s. gibi bulaşan siğiller bir süre kuluçka döneminde kaldıktan sonra, cildimizde deri yüzeyinde gözle görülebilecek kadar büyürler. Kuluçka dönemi bir haftadan veya aylarca sürebilir, bu nedenle nereden bulaştığını anlamak belirlemek oldukça zordur.

Vitamin e Capsule Is against warts.
Some warts are useful to use vitamin E capsule. The vitamin e capsule onto the wart, bumping and breaking a liquid bandage cotton wrap. To remove the bandage and the night air in the morning vitamin E and made the bandage wrap. Repeat for 3 days that follow the results. If vitamin E is missing, you will experience a wart that is linked to.

 ******

Bir yanıt yazın