Adet Kanamalarını Kızıl Renk Rahatlatır

kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet Heyecan ve duygu aralığını etkinleştirir, afrodizyak etkisi vardır. Meridyenlerimiz bu Çi’yi yönlendirebilirler. Sonuç olarak akupunktur noktaları enerji ve ışık bent kapakları olarak işlev görürler.Işık, vücuda, diğer yolların yanı sıra, akupunktur noktalarından girer ve organizmayı yine onlar aracılığıyla terk edebilir. Menoraji veya aşırı adet kanaması, kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanamasının miktar olarak fazla olması ve kanamanın uzun sürmesidir.fakat bu işin en zor kısmı kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanının ölçülememesidir.80  millilitre üzerindeki kanama fazla kabul edilir,kanamanın ölçülmesi için bir takım uygulamalar var pedin tartılması ve sayısı gibi ama aşağı yukarı kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adetin daha önceki adetlere göre daha fazla olması ve kansızlığa yol açması sorun olduğunu gösterir.

********

 kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanaması çok yoğun olan kadınlar, özellikle seyahat, spor ve günlük aktivitelerini etkilememesi için adet kanamasının kesilmesini yahut en azından azalmasını ister. Böyle bir durumda ağrı kesicilerden medet umulur. Gerçekten de Parol, Majezik, Arveles gibi ağrı kesicilerin kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanamasını bir miktar kestiği bilinmektedir. Ama bu oran kimi kadında fazla, kimi kadında ise azdır. kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanamasını henüz başlamadan kesmek isteyenler için Primolut – N isimli ilaç kesin çözüm sağlar.

Kutsal toprak ziyaretlerine, tatile, denize, havuza gidecek olan kadınlar bu günlerin kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet dönemleriyle kesiştiğini gördüklerinde ama tabii ki hekime danışmak koşuluyla Primolut-N kullanabilir.Ama bu tür ilaçlar hormon içerdiği için kullanımı alışkanlık haline getirilmemeli, çok mecbur kalınırsa yılda en fazla 1 defa kullanılmalıdır. Kadınlar başlayan kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet nasıl durdurulur sorusunu da sıkça sorarlar. Düzensiz adet gören kişilerin; balayı, seyahat, tatil, hac, umre gibi sosyal hayatla ilgili etkinlikleri ve planları suya düşer. Bunun için doğum kontrol hapı kullanılabilir. 21 tablet bittikten sonra ara vermeksizin ikinci kutuya başlamak kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adeti kesebilir. Ama elbette bu yöntemler hekime danışılmadan ve sürekli hale getirilmeden yapılmalıdır.Aşırı kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet Kanamasına Bitkisel Çözüm İlaçlar dışında faklı kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet durdurma yolları da vardır. Doğal ve bitkisel yöntemlerle kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanamasını azaltmak mümkündür.

Bu doğal ürünleri sayacak olursak; demirhindi, kişniş tohumu, portakal suyu, nane ve Bektaşi üzüm suyu, brokoli suyu-elma suyu karışımı, turp rendesi ve ayran karışımı, kabak, papaya, rezene, karabuğday, karnın üzerine buz kalıbı koymak, elma sirkesi, tarçın, kekik çayı gibi doğal bitki ve otlar da kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet durdurma yolları arasında sayılabilir. Bunun dışında kırmızı ahududu, kırmızı biber, karakafes yaprakları, yeşil yapraklı sebzeler; magnezyum açısından zengin olan avokado, yulaf, fındık, kabak, karpuz, bitter çikolata tüketmek ve bel bölgesine Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı ile masaj yapmak da kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanaması nasıl durdurulur bitkisel çözümler içinde sayılabilir tüm kanamaların kromoterapi Kızıl Renk adet kanamalarını düzenleyerek Rahatlatan ağır adet kanaması olmadığını belirterek,

“Yani bir kişi için 20 ml normalken 60 ml kanaması aslında 3 kez fazla kanamayı işaret etmektedir. Normal sınırlarda gözükmesine rağmen böyle bir durum da normal kabul edilmemelidir. Bunun dışındakiler ise aslında ‘anormal uterin kanamalar’dır ve muhakkak altında ya hormonal ya da anatomik bir patoloji bulunmaktadır” dedi.. Bu tedavi ile rahim içinde östrojenin yarattığı etkiler tersine çevrilir. Gençlerde ve ergenlik döneminde bazen kanama pıhtılaşma sorunlarına bağlı kanamalarda hasta geçici menopoza sokulur. Bu durum kemoterapi alan hastalarda ortaya çıkabilecek düzensizliklerin varlığında da tercih edilebilir.

******

Cerrahi müdahale gerekir mi? Bütün bunlardan başka ailesini tamamlamış ve doğum planlamayan hastalarda cerrahi tedavi seçilebilir. Ayrıca tespit edilen sorun cerrahi gerektiriyorsa da öncelikle tercih edilmeli. Burada genellikle endoskopik yöntemleri tercih ediyoruz. Sıklıkla histeroskopik olarak rahim içindeki myoma veya polip gibi patolojinin alınması veya kanama yapan dokunun tamamen fonksiyonsuz hale getirilmesi şeklinde yapılır. Bazen de laparoskopik olarak rahim alınması en son çare olarak gerekmektedir.

indeks:  sanat terapisi, alternatif tedavi, Color therapy, art Iherapy, alternative treatment, renk, zihin, beden, duygu, denge, canlılık, , Spor, fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, kızıl,

 

Bir yanıt yazın