Detoks Diyeti anti-aging, kilo vermeye etkilidir.

Detoks diyetinde insan vücuttaki toksinler atılır. Bunu gerçekleştirmek için insan gıdasında detox diyeti boyunca kırmızı et, balık, süt, süt ürünleri, ekmek ve tahıl ürünleri gibi gıdalar kesinlikle tüketilmez. Bunların yerine doğal taze sebze ve meyveler sadece tüketilir.  Detoks diyetini her ay düzenli olarak uygulayan kişiler vardır. Bu bir kişide arınmadır, uzun süreli yapılan bir diyet türü asla  değildir. Özel olarak takip edilerek uygulanmalıdır. Bilir kişi tarafından detoks diyeti yapan kişi itina ile gözlemlenmelidir.

********
Detoks diyetiyle ilgili geniş bilgi edinmek önemlidir. Detoks diyetini hayatına uygulayan herkes mutlaka verim alır. Açıkçası insanın   belirli dönemlerde vucuduna yapmasında büyük yara ve fayda vardır. Detox diyetinin; bağırsak ve sindirim sisteminin rahatlaması, gençleştirme, anti-aging, kilo verme gibi çok etkileri vardır.

Detosk için Malzemelerimiz
1 adet Kırmızı pancar
24 sap maydanoz
12 sap ıspanak
4 adet elma
4 adet portakal
4 adet havuç
1 adet kereviz
2 tatlı kaşığı zeytinyağı
4 gr. Himalaya kristal kaya tuzu

Başlangıçta kereviz, maydanoz, ıspanak, portakal, havuç, elma ve kırmızı pancarımızı katı meyve sıkacağında hazırlıyoruz.

Sıktığımız suyumuzu 400 ml. yaklaşık büyük boy su bardağına alınır. Üzerine kaya tuzu, zeytinyağı ile birlikte iyice karıştırılır.  Hazırlanmış bu detoks suyunu içilebilir. Hazırlanmış kürümüz sabahları aç karnına uygulanmalıdır. Detoks kürümüzü en az 21 gün devam edilmesini tavsiye ederiz. Allah sağlıklı yaşam versin.

Die Vorteile der Detox Diät Detox-Regime
Detox-Diät der Giftstoffe im Körper werden verworfen. Um dies zu erreichen, wird nicht menschliche Nahrung während der Detox-Diät von rotem Fleisch, Fisch, Milch, Milchprodukte, Brot und Getreide-Produkte wie Lebensmittel sind auf jeden Fall entleert werden. Stattdessen natürliche Frische Früchte und Gemüse nur. Implementiert die Kontakte regelmäßig jeden Monat die Detox-Diät. Katharsis in einer Person, keine langfristige Diät Art, nie. Speziell verfolgt und umgesetzt werden. Die Person weiß, die sorgfältig von Menschen, die Detox Diät eingehalten werden müssen.

Bir yanıt yazın