Kuru Üzüm Kemikleri Güçlendirir.

Kuru Üzüm Kemikleri Güçlendirir.
Kalsiyum açısından zengin olan Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm, güçlü kemikler ve dişler için önemlidir. Üzüm kalsiyum emilimine ve kemik oluşumuna yardımcı bor adı verilen bir mikro besin içerir. Menopozdan sonra düzenli olarak Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm tüketmek kadınlarda osteoporoz oluşumunu önleyebilir.
######
Tüm bu faydalarının yanında Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm vücudunuza yağ olarak dönen diğer tatlılar yerine mükemmel bir alternatiftir. Bu küçük kuru meyveler de kalp sağlığı, kolon kanserinin önlenmesi, vücuttan safra atılımı ve kanser hücrelerinin büyümesinin engellenmesi için de etkilidir.

Aperatif olarak bir kaç üzüm yemek sadece sağlıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda pek çok hastalıktan korur Kemik Sağlığı: Pek öne çıkan bir mineral olmasa da, gıdalar yoluyla alınan kalsiyumun vücut tarafından daha etkili bir biçimde emilmesine yardımcı olan “boron” minerali için Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm tüketebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre boron minerali osteoporoza karşı koruma sağlarken, menopoz sonrasında uygulanan östrojen terapisine yardımcı oluyor. Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm hepimize çekici gelen kurutulmuş bir meyvedir.

********
Kurutulan üzümlerden yapılan bu küçük hazine herkes için sağlık faydaları ile doludur. Burada üzümü diyetinizin bir parçası haline getirmenize neden olacak, inanılmaz sağlık yararlarının kapsamlı bir incelemesi bulunuyor. Bir üzümü kurutmak için 2-3 hafta güneşte bekletmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm genel sağlığın korunması adına önemli mineraller bakımından zengin olan Demir İçeren Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm,aynı zamanda bir B vitamini deposudur. Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm özellikle  Kemikleri Güçlendiren Kuru Üzüm sindirim sorunu çekenlere önerilen atıştırmalıklar arasında ilk sıralarda yer Kuru Üzümün öne çıkan bir diğer faydası ise sağlıklı bir enerji kaynağı olması.

**

#
#

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.